hallitus

 

Hallitus 2019 (vasemmalta oikealle) : Lassi Lähteenmäki (jäsen),  Petteri Salminen (jäsen), Heikki Huhtala (pj), Tita-Marjut Salonen (Sihteeri),  Joonatan Matilainen (jäsen)

Heikki Huhtala

Puheenjohtaja

heikki.huhtala@hh-moniurakointi.fi

040 745 3470

Martti Jaanto

Varapuheenjohtaja

martti.jaanto@pp.inet.fi

040 578 6323

Tita-Marjut Salonen

Sihteeri

tita-marjut.salonen@nic.fi

0400 531 135

Antti Pesanto

Jäsen

antti.pesanto@gmail.com

0400 223 667

Joonatan Matilainen

Jäsen

joonatan.matilainen@gmail.com

040 156 9580

Lassi Lähteenmäki

Jäsen

lassi.lahteenmaki@gmail.com

0500 955 695

Petteri Salminen

Jäsen

petteri.salminen@petteri-oy.com

050 520 1973

Minna Jaanto

-

minna.jaanto@pp.inet.fi

040 546 3320

Rymättylän Yrittäjien jäsenenä saat:

Ilmaisen esittelysivun yrityksestäsi ja palveluistasi yrityshakemistossa

Saat kaikki yrittäjien jäsenedut käyttöösi. mm. Ilmainen luottotietojen tarkistus ja lakineuvonta

Lukuisat paikalliset ja alueelliset tapahtumat ovat mainio tilaisuus verkostua. Jäsenenä kuulut myös

Liittyminen on helppoa!

Valitse oma tapasi liittyä.

l

Täytä
liittymislomake

Soita
puheenjohtajalle

Lähetä
sähköpostia

yrityshakemisto alueen yrityksille

Helppokäyttöinen hakemisto ja oma yrityssivu tuovat näkyvyyttä yrityksellesi.
Sis. mm. Haku toimialoittain ja avainsanoilla, kuvat ja kartan, some, nettisivu- ja karttalinkin sekä pidemmän kuvauksen yrityksestäsi.

Hakemistossa yrityksesi tiedot on helposti kaikkien haettavissa

Yritykset luokitellaan toimialoittain, ja lisäämme tarvittaessa uusia toimialoja palvelemaan erilaisia yrityksiä. Hakuja suodatetaan toimialojen ja avainsanojen perusteella, lisäksi kaikista yrityksistä on nähtävissä tiivistelmä yrityshakemiston perussivulla.

Jokainen yritys saa lisäksi OMAN YRITYSSIVUN, jonne on mahdollista lisätä yrityksen  tarkemmat tiedot, kuvaus toiminnasta sekä kuvia. Yrityssivu ja sen tiivistelmä on linkitetty kaikkiin hakuihin ja listauksiin avainsanojen ja toimialojen perusteella.

Kaikille alueen yrityksille - palvelun tarjoaa rymättylän yrittäjät

Lähetä tietosi "LISÄÄ TIETOSI -lomakkeella". Tarkistamme ne ja vahvistuksen jälkeen lisäämme yrityksesi hakemistoon. Lomakkeella voi myös päivittää/lisätä tietoja olemassa olevan yrityksen sivulle.

Palvelu on ilmainen Rymättylän Yrittäjien jäsenille, muilta perimme 130€ (alv 0%) vuosimaksun palvelun, yrityssivun ja tietojen ylläpidosta, joka laskutetaan ennen julkaisua.

Ota yhteyttä

Rymättylän Yrittäjät ry

Kuristentie 49, 21140 Rymättylä